BMW serii 3 jako limuzyna?

Każda osoba na pewno pragnęła posiadać samochód stworzony z myślą o swoich największych marzeniach z nim związanych. Chodzi o możliwość własnej personalizacji danego pojazdu. Dla wielu jest to niemalże filmowy scenariusz. Gdzie można szukać takiej opcji? Przede wszystkim u dealerów samochodowych BMW. Jednak w tym artykule uwaga zostanie poświęcona BMW serii 3.

BMW serii 3 i jego personalizacja

Jak zostało napisane na początku artykułu, w przypadku BMW serii 3 możliwa jest własna personalizacja podczas zakupu w salonie samochodowym tej marki. Możliwe wobec tego jest stworzenie samochodu z takim wyposażeniem, jakie tylko się komuś marzy. Oczywiście trzeba trzymać się pewnych przyjętych reguł. Mimo wszystko możliwe jest dodanie pewnych dodatków do wyposażenia. Za należną dopłatą możliwe jest dodanie pewnych funkcji do danego wyposażenia. Brzmi na pewno świetnie, dlatego warto z tego skorzystać!

Szeroka oferta akcesoriów BMW nadaje temu samochodu personalizacji najwyższej możliwej jakości. Powoduje to zadowolenie klientów. Marka BMW od zawsze dba nawet o najmniejsze detale. Wszystko po to, aby samochody były niezawodne i spełniały oczekiwania. Model BMW serii 3 jest tego najlepszym przykładem. Ewolucja, jaka nadeszła w motoryzacji daje możliwość korzystania z samochodów wyposażonych w najnowocześniejsze technologie. Dodatkowo klient ma do wyboru pełen pakiet serwisowy.

BMW 3 leasing

BMW serii 3 – leasing

Oferowany przez tę markę leasing na ten dany model  daje poczcie dużej elastyczności. Czemu? Raty miesięczne są indywidualnie dobierane, wraz ze wziętym pod uwagę do rozliczenia pakietem pojazdu. Zakończenie umowy może mieć różne wersje, co za tym idzie, nie jest powiedziane, że musi ono mieć tylko i wyłącznie jedno rozwiązanie. Przy zakończonym okresie trwania umowy, użytkownik pojazdu może sam zadecydować o własności. Więcej o leasingu tego konkretnego modelu można znaleźć na stronie BMWdirect.pl.