Czym zachwyca swoich właścicieli BMW X5 w leasingu?

Nowoczesny model samochodu typu SUV – BMW X5 w leasingu to strzał w dziesiątkę dla wszystkich wielbicieli aut klasy premium. Początkowo zakładano, że pojazd bawarskiego koncernu motoryzacyjnego powinien określać skrót SAV – Sports Activity Vehicle. Pomimo dosyć wysokiej ceny rynkowej auto zyskuje coraz większą popularność. Być może przyczynia się do tego możliwość dopasowania wyposażenia wnętrza zarówno do zasobności portfela, jak i indywidualnych preferencji. Jednak nawet w standardowej opcji nie można się do niczego przyczepić.

Parametry techniczne popularnego modelu warte każdej ceny

Nie tylko luksusowy, majestatyczny wygląd i ergonomiczne wnętrze przykuwają uwagę. Oprócz wykorzystania do produkcji tej serii wysokogatunkowych materiałów, odpornych na zużycie BMW X5 charakteryzuje niezawodność oraz bezpieczeństwo podczas jazdy zarówno po mieście, jak i w dłuższych trasach, czy mało korzystnych warunkach atmosferycznych. Za stabilny tor jazdy i walory trakcyjne odpowiada przede wszystkim dopracowany układ kierowniczy oraz aktywny napęd na wszystkie koła. Dzięki dynamicznemu i niezwykle oszczędnemu silnikowi wysokoprężnemu oraz systemowi DSC optymalizującemu rozkład sił napędowych między innymi podczas hamowania auto cechuje fantastyczny komfort jazdy i rewelacyjne osiągi. Ponadto atrakcyjna forma płatności powoduje, że nabywcy tego modelu stają się prawdziwymi szczęśliwcami.

Leasingowanie – metoda godna uwagi

Zdobywająca coraz większą uwagę umowa na zasadach leasingu może zostać podpisana nie tylko przez różnej wielkości firmy i spółki, ale także przez osoby indywidualne. Dzięki uzależnieniu warunków kontraktu od własnych preferencji oraz możliwości istnieje wysokie prawdopodobieństwo na niezwykle korzystny przebieg całej transakcji.

BMW X5 leasing dostępne do nabycia na stronie: BMWDirect.pl.