Zalety leasingu BMW X1

BMW X1 to nowoczesny pojazd, który szybko zyskał uznanie na rynku. Jeśli nie stać nas na tradycyjny zakup, warto skorzystać z oferty firmy leasingowej. Coraz chętniej z leasingu korzystają zarówno firmy, jak i odbiorcy prywatni. Czym cechuje się leasing BMW X1? Dlaczego warto z niego skorzystać?

Leasing BMW X1

Leasing tanowi łatwą i tanią formę finansowania zakupu, a dokładniej użytkowania samochodu np. przez firmę. Jest to proste rozwiązania, w którym instytucja finansowa kupuje auto wskazane przez klienta, płaci za nie i jest jego właścicielem. W tym przypadku samochód jest użyczany klientowi odpłatnie, w regularnych ratach. Za każdy miesiąc wystawia się fakturę, na podstawie której dochodzi do zapłaty. Okazuje się, że leasingodawca nie musi martwić się ryzykiem związanym z niespłacaniem rat, gdyż zazwyczaj klienci wpłacają kapitał początkowy w formie kilkunastu procent.

Zalety leasingu

Wśród zalet leasingu warto wymienić:

  • oszczędność czasu,
  • oszczędność kosztów,
  • możliwość zakupu auto po zakończeniu umowy,
  • szeroki wybór wśród wielu modeli aut,
  • zachowanie komfortu i wygody.

Zadaniem leasingobiorcy w tym przypadku jest dbanie o samochód i systematyczne spłacanie rat firmie leasingowej.

Po zakończeniu leasingu, klient ma możliwość zakupienia samochodu lub zrezygnowania z tego i pozostawienia pojazdu w firmie leasingowej. W takiej sytuacji auto przechodzi w posiadanie prywatne lub w majątek firmy. Ogromnym atutem jest niska cena wykupu, która bazuje na niższej wartości niż wartość rynkowa. Nie zapominajmy jednak i zapłacie podatku od dochodu.

Leasing BMW X1 cieszy się bardzo dużym uznaniem na rynku. Coraz chętniej klienci sięgają po nowoczesne pojazdy, które spełniają ich wymogi w stu procentach. Sprawny i wygodny samochód posłuży nam przez długi czas. Szeroki wybór sprawia, ze każdy znajdzie coś dla siebie.

BMW x1 leasing – sprawdź ofertę tutaj.